SUPA24
Otro
Otro
Otro
355 000 €
(5 145 € / m²)
Venta
3
1
69 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

dormitorio3
departamento69 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadodespués de la reconstrucción
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Tento krásně zrekonstruovaný apartmán v přízemí u pláže je plně zařízený a elegantně zařízený - připravený k užívání.

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 52días
Actualizado: 34días

Localidades

Calle Pacheca Alta, Benahavís

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA