SUPA24
Otro
Otro
Otro
484 950 €
(5 105 € / m²)
Venta
3
1
95 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

dormitorio3
departamento95 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Objevte tento světlý a elegantní apartmán se dvěma ložnicemi v prvním patře, který se nachází ve vyhledávané čtvrti Los Pinos v Los Arqueros Golf and ...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 78días
Actualizado: 33días

Localidades

Calle Pacheca Alta, Benahavís

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA