SUPA24
Otro
Otro
Otro
1 715 000 €
(7 977 € / m²)
Venta
3
1
215 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

dormitorio3
departamento215 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Objevte moderní středomořské bydlení v té nejlepší kvalitě v tomto elegantním přízemním apartmánu, který se nachází v The View Marbella - nové butikov...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 82días
Actualizado: 35días

Localidades

Calle Pacheca Alta, Benahavís

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA