SUPA24
Otro
Otro
Otro
915 000 €
(4 816 € / m²)
Venta
3
1
190 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

dormitorio3
departamento190 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Tento mimořádně krásný apartmán se 2 ložnicemi se nachází v prestižní čtvrti La Quinta v Benahavisu, kde se dokonale snoubí luxus, prostor a kvalita. ...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 114días
Actualizado: 35días

Localidades

Calle Pacheca Alta, Benahavís

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA