SUPA24
Otro
Otro
Otro
1 015 000 €
(9 063 € / m²)
Venta
3
1
112 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

dormitorio3
departamento112 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Luxusní a prostorný byt se 2 ložnicemi v Urbanization La Alborada v Benhavis s názvem Aqualina sprestieux bytový komplex se všemi luxusními vysoce kva...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 130días
Actualizado: 36días

Localidades

Calle Pacheca Alta, Benahavís

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA