SUPA24
Salón
Salón
Salón
1 290 000 €
(9 773 € / m²)
Venta
Atípico
1
132 m²
CALLE DIPUTACIO, Barcelona

dormitorioatypical
departamento132 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoNueva construcción
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

BARNES presenta aquest magnífic habitatge d’obra nova situat en una de les ubicacions més emblemàtiques de Barcelona, on l’arquitectura contemporània ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 20días
Actualizado: 20días

Localidades

CALLE DIPUTACIO, Barcelona
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BARNES Barcelona