SUPA24
Salón
Salón
Salón
1 800 000 €
(13 333 € / m²)
Venta
2
2+
135 m²
Rambla de Catalunya, Barcelona

dormitorio2
departamento135 m²
baños2+
elevarNo
aparcamientoNo
estadoNueva construcción
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Aquest pis completament nou amb una superfície de 135 m² està situat en un edifici d'alt standing que ha estat acuradament rehabilitat i que disposa d...

Otro
Antigüedad de la oferta: 161días
Actualizado: 148días

Localidades

Rambla de Catalunya, Barcelona
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Atipika Lifestyle Properties