SUPA24
Otro
Otro
Otro
230 000 €
(5 750 € / m²)
Venta
2
1
40 m²
Barbate

dormitorio2
departamento40 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Špičkový rezidenční resort v Cádizu, Costa de la Luz!

Objevte tento sofistikovaný komplex turistických bytů, který se nachází přímo u rajské pláže v ...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 8días
Actualizado: 8días

Localidades

Barbate

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA