SUPA24
Salón
Salón
Salón
97 500 €
(929 € / m²)
Venta
3
1
105 m²
Avinguda Constitució, Ador

dormitorio3
departamento105 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Estàs buscant un llar on només hagis de portar les teves maletes i començar a gaudir des del primer dia? Aquest espectacular segon pis a Ador ha estat...

Otro
Antigüedad de la oferta: 27días
Actualizado: 27días

Localidades

Avinguda Constitució, Ador
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

inmobiliaria Mara Cabrera