SUPA24
Otro
Otro
Otro
137 000 €
(2 537 € / m²)
Venta
2
1
54 m²
Terchová, Terchová

dormitorio2
departamento54 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na investíciu v srdci Malej Fatry, v malebnej obci Terchová, ktorá je známa svojou nádhernou prírodou a turist...

Piso:
1. piso de 3
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Terchová, Terchová
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

1. Reality Rent, s.r.o.

Andrea Smetanová