SUPA24
Otro
Otro
Otro
309 000 €
(4 612 € / m²)
Venta
3
1
67 m²
Terchová, Terchová

dormitorio3
departamento67 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na investíciu v srdci Malej Fatry, v malebnej obci Terchová, ktorá je známa svojou nádhernou prírodou a turist...

Piso:
2. piso de 3
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Terchová, Terchová
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

1. Reality Rent, s.r.o.

Andrea Smetanová