SUPA24
Otro
Otro
Otro
155 000 €
(2 313 € / m²)
Venta
2
1
67 m²
Štvrť SNP, Galanta

dormitorio2
departamento67 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadodespués de la reconstrucción
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Bývajte bez ďalšej investície.
Na predaj priestranný 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulici SNP, Galanta. Byt o nadštandardnej rozlohe 67m...

Piso:
5. piso de 5
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Štvrť SNP, Galanta
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

TIMA Real, s.r.o.

Michaela Hincová