SUPA24
Otro
Otro
Otro
575 568 €
(8 222 € / m²)
Venta
2
1
70 m²
Dubá
Cubierta

dormitorio2
departamento70 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Slevy 10% z kupní ceny na vybrané projekty! Teď je Vaše šance koupit byt v Dubaji ve slevě.

Jako jediní specialisti na Dubajský trh Vám ve spolupráci...

Otro
Antigüedad de la oferta: 117días
Actualizado: 48días

Localidades

Dubá
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Realitomat s.r.o.

Jakub Bakeš