SUPA24
Otro
Otro
Otro
139 859 €
(3 496 € / m²)
Venta
1
1
40 m²
Dubá
Cubierta

dormitorio1
departamento40 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Aktuálně k 12.3.2026 vybraní developeři nabízejí slevu 20% při koupi 3 jednotek a k tomu postupný splátkový kalendář rozložený ještě 4 roky po předání...

amueblado
Antigüedad de la oferta: 193días
Actualizado: 66días

Localidades

Dubá
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Realitomat s.r.o.

Jakub Bakeš