SUPA24
Otro
Otro
Otro
98 000 €
(1 210 € / m²)
Venta
3
1
81 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

dormitorio3
departamento81 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Luxusní duplex 3+kk v resortu Aqua Palms – Hurghada | Přímý vstup k bazénu

Nabízíme Vám výjimečný duplexový apartmán v prestižním resortu Aqua Palms ...

amueblado
Antigüedad de la oferta: 16días
Actualizado: 16días

Localidades

طريق الغردقه الاسماعليه

Servicios cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva