SUPA24
Salón
Salón
Salón
510 000 €
(3 723 € / m²)
Venta
4
2+
137 m²
Britanski trg, Zagreb

dormitorio4
departamento137 m²
baños2+
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ZAGREB, CENTAR - dvoetažni stan s tri apartmana i odličnim prihodima!

Na prodaju je predivan dvoetažni stan smješten u samom centru Zagreba, udaljen ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 305días
Actualizado: 79días

Localidades

Britanski trg, Zagreb
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Dux nekretnine d.o.o.

Lejla Jajčanin