SUPA24
Salón
Salón
Salón
365 778 €
(4 204 € / m²)
Venta
3
2+
87 m²
Općina Tisno

dormitorio3
departamento87 m²
baños2+

ODLIČNA LOKACIJA

Prodaje se stan u Betini na prvom katu blizu mora.
Stan se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 7 stanova.

STAN S2...

Otro
Antigüedad de la oferta: 63días
Actualizado: 63días

Localidades

Općina Tisno
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Euro Immobilen d. o. o.

Ivana Stevanović