SUPA24
Salón
Salón
Salón
288 100 €
(5 649 € / m²)
Venta
3
1
51 m²
Općina Tar-Vabriga

dormitorio3
departamento51 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj moderan dvosobni stan u kvalitetnoj novogradnji sa zajedničkim bazenom predstavlja izvrsnu priliku ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 6días
Actualizado: 6días

Localidades

Općina Tar-Vabriga
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović