SUPA24
Salón
Salón
Salón
353 628 €
(5 358 € / m²)
Venta
4
2+
66 m²
Općina Tar-Vabriga

dormitorio4
departamento66 m²
baños2+
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj prostrani trosobni stan u modernoj novogradnji sa zajedničkim bazenom predstavlja izvrsnu priliku z...

Otro
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 4días

Localidades

Općina Tar-Vabriga
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović