SUPA24
Salón
Salón
Salón
265 896 €
(5 426 € / m²)
Venta
2
1
49 m²
Općina Tar-Vabriga

dormitorio2
departamento49 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

POREČ – Sunčan stan na 3. katu | 49,24 m² | Jugozapadna orijentacija | Novogradnja

U jednom od najpoželjnijih dijelova Poreča, svega 800 metara od mo...

Otro
Antigüedad de la oferta: 6días
Actualizado: 6días

Localidades

Općina Tar-Vabriga
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Mololongo Realestate

Zoran Stupar