SUPA24
Otro
Otro
Otro
600 600 €
(4 200 € / m²)
Venta
2
2+
143 m²
Općina Promina

dormitorio2
departamento143 m²
baños2+
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

U ponudi je prostran i funkcionalan stan S1, u prizemlju moderne novogradnje, idealan za miran obiteljski život ili kao investicija. Ukupne neto površ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 37días
Actualizado: 37días

Localidades

Općina Promina
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine