SUPA24
Salón
Salón
Salón
329 000 €
(4 985 € / m²)
Venta
2
1
66 m²
Općina Poličnik

dormitorio2
departamento66 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Prodaje se moderan i komforan stan smješten u prizemlju manje stambene zgrade novije gradnje iz 2021. godine, s ukupno 7 stambenih jedinica, na mirnoj...

Otro
Antigüedad de la oferta: 10días
Actualizado: 10días

Localidades

Općina Poličnik
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Lavići nekretnine j.d.o.o.

Antonio Gabre