SUPA24
Salón
Salón
Salón
320 000 €
(4 507 € / m²)
Venta
3
1
71 m²
Općina Okrug

dormitorio3
departamento71 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Dvosobni stan s prekrasnim pogledom pruža savršen spoj udobnosti i elegancije. Smješten na atraktivnoj lokaciji, ovaj stan nudi obilje prirodnog svjet...

Otro
Antigüedad de la oferta: 20días
Actualizado: 20días

Localidades

Općina Okrug
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine