SUPA24
Otro
Otro
Otro
329 000 €
(3 656 € / m²)
Venta
Atípico
2+
90 m²
Munida, Općina Medulin

dormitorioatypical
departamento90 m²
baños2+
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na prodaju se nudi prostrani 2,5-sobni stan površine 90 m², smješten u prizemlju dvokatnice izgrađene 2010. godine, u atraktivnoj i mirnoj zoni Meduli...

Otro
Antigüedad de la oferta: 128días
Actualizado: 128días

Localidades

Munida, Općina Medulin
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Terram team

Sandra Kralj