SUPA24
Salón
Salón
Salón
260 000 €
(2 524 € / m²)
Venta
4
1
103 m²
Općina Matulji

dormitorio4
departamento103 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan s dnevnim boravkom, smješten u mirnom okruženju u Matuljima.

Stan je dvoetažni i odlično raspoređen....

Otro
Antigüedad de la oferta: 11días
Actualizado: 11días

Localidades

Općina Matulji
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Euro Immobilen d. o. o.

Laura Čandrlić