SUPA24
Salón
Salón
Salón
530 000 €
(4 690 € / m²)
Venta
3
2+
113 m²
Općina Lovran

dormitorio3
departamento113 m²
baños2+
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Lovran – stan S1 u luksuznoj novogradnji s pogledom na more

U mirnom dijelu Lovrana, svega 400 m od centra i mora, smješten je ovaj kvalitetan stan u...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Općina Lovran
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Euro Immobilen d. o. o.

Marko Pranjić