SUPA24
Salón
Salón
Salón
248 000 €
(3 594 € / m²)
Venta
3
1
69 m²
Općina Konavle

dormitorio3
departamento69 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine nude Vam na prodaju dvosoban stan s terasom i parkirnim mjestom, smješten na Zvekovici, u neposrednoj blizin...

Otro
Antigüedad de la oferta: 19días
Actualizado: 17días

Localidades

Općina Konavle
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Angelus nekretnine d.o.o.

Sanja Prnjat