SUPA24
Salón
Salón
Salón
265 000 €
(4 015 € / m²)
Venta
3
1
66 m²
Soline, Općina Dobrinj

dormitorio3
departamento66 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Otok Krk - uvala Soline, prodaju se apartmani u apartmanskoj zgradi na dobroj lokaciji, cca 350 metara od mora.

Apartman na katu površine cca 66,37 m...

Otro
Antigüedad de la oferta: 284días
Actualizado: 7días

Localidades

Soline, Općina Dobrinj
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

JO-DA nekretnine d.o.o.

Josip Šikić, mag.oec