SUPA24
Otro
Otro
Otro
182 500 €
(2 992 € / m²)
Venta
2
1
61 m²
Puljska cesta, Grad Vodnjan

dormitorio2
departamento61 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Prodaje se prostrani 2-sobni stan površine 61,87 m² smješten u mirnom naselju Veli vrh u Puli. Stan se nalazi u prizemlju moderne zgrade s ukupno četi...

Otro
Antigüedad de la oferta: 436días
Actualizado: 116días

Localidades

Puljska cesta, Grad Vodnjan
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Terram team

Alen Pužar, TERRAM obrt za posredovanje u prometu nekretnina, Vl. Alen Pužar, OIB: 52541768549