SUPA24
Salón
Salón
Salón
822 122 €
(8 304 € / m²)
Venta
3
1
99 m²
Grad Umag

dormitorio3
departamento99 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Ovaj prostrani apartman s dvije spavaće sobe nudi 99,00 m² ugodnog stambenog prostora unutar ekskluzivnog luksuznog mediteranskog resorta na jadransko...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Grad Umag
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir