SUPA24
Salón
Salón
Salón
783 804 €
(8 338 € / m²)
Venta
3
1
94 m²
Grad Umag

dormitorio3
departamento94 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Smješten unutar jednog od najprestižnijih resorta na sjeverozapadnoj obali Istre, ovaj elegantni apartman s dvije spavaće sobe nudi gotovo 95 m² vrhun...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Grad Umag
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir