SUPA24
Salón
Salón
Salón
459 750 €
(7 537 € / m²)
Venta
2
1
61 m²
Grad Umag

dormitorio2
departamento61 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Smješten unutar ekskluzivnog luksuznog resorta na Jadranu u Savudriji, ovaj moderan apartman s jednom spavaćom sobom nudi 61,30 m² pažljivo osmišljeno...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Grad Umag
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Robert Budimir