SUPA24
Salón
Salón
Salón
648 000 €
(10 125 € / m²)
Venta
2
1
64 m²
Grad Umag

dormitorio2
departamento64 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Ovaj kompaktan, ali elegantno dizajniran apartman s jednom spavaćom sobom i direktnim pogledom na more smješten je unutar ekskluzivnog mediteranskog r...

Otro
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 4días

Localidades

Grad Umag
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir