SUPA24
Salón
Salón
Salón
1 078 078 €
(8 837 € / m²)
Venta
3
1
122 m²
Grad Umag

dormitorio3
departamento122 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Ovaj prestižni i iznimno prostrani apartman s dvije spavaće sobe smješten je unutar jednog od najekskluzivnijih luksuznih resorta na Jadranu te nudi d...

Otro
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 4días

Localidades

Grad Umag
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir