SUPA24
Salón
Salón
Salón
198 000 €
(3 194 € / m²)
Venta
3
1
62 m²
Grad Umag

dormitorio3
departamento62 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Smješten na samo nekoliko minuta hoda od centra Umaga, ovaj potpuno renovirani stan na prvom katu nudi moderan i ugodan život u atraktivnoj stambenoj ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Grad Umag
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir