SUPA24
Salón
Salón
Salón
255 000 €
(3 864 € / m²)
Venta
3
1
66 m²
Bujska, Grad Umag

dormitorio3
departamento66 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Smješten u poželjnom obalnom području Bašanije, ovaj novoizgrađeni stan nudi moderan način života, udaljen svega nekoliko minuta hoda od mora. Nalazi ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 136días
Actualizado: 24días

Localidades

Bujska, Grad Umag
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir