SUPA24
Salón
Salón
Salón
680 000 €
(6 800 € / m²)
Venta
4
2+
100 m²
Grad Rovinj

dormitorio4
departamento100 m²
baños2+
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

U ponudi je moderan stan u Rovinju, smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje.
Ukupne površine 100,50 m2, ovaj prostrani stan sastoji se od tri spa...

Otro
Antigüedad de la oferta: 26días
Actualizado: 24días

Localidades

Grad Rovinj
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Four nekretnine d.o.o.

Milenko Dučić