SUPA24
Salón
Salón
Salón
186 000 €
(2 514 € / m²)
Venta
3
1
74 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

dormitorio3
departamento74 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Posredujemo u prodaji stana 2S+DB, površine 74m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, hodnika i kupaonice.

Otro
Antigüedad de la oferta: 478días
Actualizado: 467días

Localidades

Podmurvice, Grad Rijeka
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Royal nekretnine

Viktorija Vlahov Šustar