SUPA24
Salón
Salón
Salón
167 000 €
(4 639 € / m²)
Venta
1
1
36 m²
Grad Rijeka

dormitorio1
departamento36 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja lijepo uređen 1skl stan površine 36.80 m² na traženoj lokaciji na Donjoj Vežici. Smješten je u urednoj i mirno...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Grad Rijeka
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

CASA BELLA NEKRETNINE

Marin Marković