SUPA24
Salón
Salón
Salón
490 000 €
(4 579 € / m²)
Venta
4
1
107 m²
Grad Rijeka

dormitorio4
departamento107 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

RIJEKA, TURNIĆ - Hitna prodaja: ekskluzivan stan 3S+DB s terasom s pogledom na more u zgradi novije gradnje, prilika!

Otro
Antigüedad de la oferta: 9días
Actualizado: 8días

Localidades

Grad Rijeka
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Dux nekretnine d.o.o.

Rene Nemarnik