SUPA24
Salón
Salón
Salón
327 000 €
(4 192 € / m²)
Venta
2
1
78 m²
Grad Rijeka

dormitorio2
departamento78 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na prodaju je iznimno atraktivan stan smješten na drugom katu uredno održavane zgrade u samom centru Rijeke, svega 20 metara od Korza. Ukupne površine...

Otro
Antigüedad de la oferta: 10días
Actualizado: 10días

Localidades

Grad Rijeka
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Millennium nekretnine exclusive

Dolores Dautović