SUPA24
Salón
Salón
Salón
420 000 €
(3 256 € / m²)
Venta
3
2+
129 m²
Grad Rijeka

dormitorio3
departamento129 m²
baños2+
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Prodaje se atraktivan i moderno uređen stan s vlastitim bazenom u novogradnji na Drenovi, smješten u prizemlju i orijentiran prema jugu i zapadu, što ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 16días
Actualizado: 10días

Localidades

Grad Rijeka
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Four nekretnine d.o.o.

Edita Medvedić