SUPA24
Salón
Salón
Salón
187 000 €
(2 309 € / m²)
Venta
3
1
81 m²
Grad Rijeka

dormitorio3
departamento81 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

RIJEKA, KRIMEJA - PRILIKA 3SKL s lođom i pogledom na more

U DUX ponudu dobili smo stan koji se nalazi na 10. katu uredne i održavane zgrade s liftom,...

Otro
Antigüedad de la oferta: 31días
Actualizado: 18días

Localidades

Grad Rijeka
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Dux nekretnine d.o.o.

Iv Marić