SUPA24
Otro
Otro
Otro
180 000 €
(4 186 € / m²)
Venta
1
1
43 m²
Korzo, Grad Rijeka

dormitorio1
departamento43 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

RIJEKA, SRDOČI - 1S+DB v moderní novostavbě s garáží Představujeme moderní bytový a obchodní komplex v Srdoči, navržený jako funkční a moderní jednotk...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 161días
Actualizado: 161días

Localidades

Korzo, Grad Rijeka
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić