SUPA24
Salón
Salón
Salón
230 700 €
(3 978 € / m²)
Venta
2
1
58 m²
Srdoči, Grad Rijeka

dormitorio2
departamento58 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

U zapadnom dijelu Rijeke u izgradnji je vrhunski stambeno - poslovni kompleks s predviđenim završetkom gradnje na jesen 2026. godine.

Otro
Antigüedad de la oferta: 342días
Actualizado: 2días

Localidades

Srdoči, Grad Rijeka
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Codex nekretnine

Sandra Vrsalović