SUPA24
Salón
Salón
Salón
161 000 €
(3 927 € / m²)
Venta
2
1
41 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

dormitorio2
departamento41 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na prodaju je funkcionalan stan površine 41.79m², smješten na atraktivnoj lokaciji u naselju Podmurvice. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s...

Otro
Antigüedad de la oferta: 376días
Actualizado: 2días

Localidades

Podmurvice, Grad Rijeka
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Millennium nekretnine exclusive

Anton Vučinović