SUPA24
Salón
Salón
Salón
340 000 €
(3 736 € / m²)
Venta
4
1
91 m²
Srdoči, Grad Rijeka

dormitorio4
departamento91 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Predstavljamo vam vrhunsku stambenu novogradnju koju potpisuje renomirani investitor poznat po besprijekornoj izvedbi i visokoj kvaliteti gradnje. Ova...

Otro
Antigüedad de la oferta: 438días
Actualizado: 437días

Localidades

Srdoči, Grad Rijeka
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

No.1 Nekretnine

Sandro Vrsalović