SUPA24
Salón
Salón
Salón
706 000 €
(5 431 € / m²)
Venta
4
2+
130 m²
Banjol, Grad Rab

dormitorio4
departamento130 m²
baños2+
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na prodaju je luksuzni penthouse u modernoj urbanoj vili, smještenoj na brežuljku, samo 250 metara od plaže, koji spaja mir, eleganciju i blizinu svih...

Otro
Antigüedad de la oferta: 162días
Actualizado: 162días

Localidades

Banjol, Grad Rab
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Sendi Real Estate

Sendi Vinski