SUPA24
Salón
Salón
Salón
312 000 €
(2 971 € / m²)
Venta
4
2+
105 m²
Grad Pula

dormitorio4
departamento105 m²
baños2+
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ISTRA, PULA- stan na 2.katu novogradnja 105.91m2

U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule.

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Grad Pula
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Mololongo Realestate

Igor Karleuša