SUPA24
Salón
Salón
Salón
199 999 €
(3 636 € / m²)
Venta
2
1
55 m²
Grad Pula

dormitorio2
departamento55 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ISTRA, PULA - Stan na traženoj lokaciji

Prodaje se stan na vrhunskoj i mirnoj lokaciji u Puli, ukupne površine 55 m², smješten u kvalitetnoj zgradi ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 49días
Actualizado: 3días

Localidades

Grad Pula
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Dux nekretnine d.o.o.

Luka Beck